افزونه حرفه ای نظرات wpDiscuz

 

افزونه نظرات wpDiscuz

بازدید کنندگان وب سایت دوست دارند از طریق نظرات با محتوا درگیر شوند. به همین دلیل وردپرس یک سیستم نظر پیش فرض برای وب سایت های خود ایجاد کرد. با این حال ، این سیستم برای فرهنگ اجتماعی مدرن ما کمی قدیمی است. به عنوان مثال ، بازدید کنندگان شما نمی توانند به نظرات رای دهند ، نظرات خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند یا برای پاسخ دادن به نظرات مشترک شوند – همه ویژگی هایی که می توانند تعامل را افزایش دهند.

برای داشتن یک سیستم نظرات کاربر پسند و مدرن ، می خواهید عملکرد سیستم نظر را در وردپرس گسترش دهید. افزونه 7.0.7 wpDiscuz جعبه های نظر تعاملی را به صفحات شما اضافه می کند ، امکان رای دادن به نظر بازدید کنندگان را فراهم می کند و متناسب با سبک نام تجاری شما سفارشی می شود. بدون نوشتن یک خط کد ، همه این توابع را دریافت می کنید.
7.0.7 wpDiscuz یک افزونه نظر تعاملی برای وردپرس است. این سیستم نظرات پاسخگو عملکردی در زمان واقعی برای بازدیدکنندگان شما برای ارسال ، اشتراک و رای دادن در مورد نظرات ارائه می دهد. همچنین می توانید تنظیمات فرم نظر را سفارشی کنید ، نظرات را با ارسال تاریخ فیلتر کنید و گزینه های اشتراک گذاری بازدیدکنندگان را برای ارتقا نظرات فعال کنید.

ویژگی های اصلی افزونه 7.3.0 wpDiscuz

7.3.0 wpDiscuz این امکان را برای بازدید کنندگان فراهم می کند که با یکدیگر و با نام تجاری شما در سایت شما ارتباط برقرار کنند. در اینجا چند ویژگی اصلی افزونه آورده شده است:

فرم ساز نظر دهید

7.3.0 wpDiscuz با یک رابط مدیر بصری برای ساخت فرم های نظر شما ارائه می شود. با استفاده از فرم ساز ، می توانید طرح بندی فرم نظر ، زمینه های نظر و دکمه های ارسال را تغییر دهید. حتی می توانید قسمت های نظر را بکشید و رها کنید تا ترتیب را تغییر دهید یا به ستون های دیگر بروید.

فرم ساز wpDiscuz

تنظیمات فرم نظر

این افزونه شامل گزینه های تنظیمات کلی برای پیکربندی همه فرم های نظر شما است. می توانید متن هدر Leave a Reply را مخفی کنید ، نام کاربری وارد شده را بالای قسمت متن نظر نشان دهید و حداقل یا حداکثر تعداد نویسه ها را برای یک نظر تعیین کنید. همچنین می توانید برای جلوگیری از طغیان هرزنامه در سایت با نظرات ناخواسته ، از محافظت از ضد هرزنامه نامرئی داخلی استفاده کنید.

تنظیمات کلی wpDiscuzداشبورد تنظیمات wpDiscuz

سفارشی سازی

فرم های نظر در 7.3.0 wpDiscuz را می توان متناسب با ظاهر نام تجاری شما سفارشی کرد. دو سبک کلی وجود دارد: Default و Dark. اگر رنگ پس زمینه وب سایت شما تیره است ، می خواهید از سبک Dark استفاده کنید. این افزونه همچنین تمام نقش های موجود کاربر را تشخیص می دهد تا به شما امکان مدیریت برچسب های نظر دهندگان و نامگذاری رنگ ها بر اساس نقش ها را بدهد. به عنوان مثال ، یک نقش ویرایشگر که در سایت شما نظر می دهد می تواند به عنوان سبز تعیین شود در حالی که یک نویسنده به عنوان آبی برچسب گذاری شده است.

رنگ پوسته wpDiscuzحق بیمه اضافی

7.3.0 wpDiscuz عملکرد سیستم نظر شما را با افزودنیهای برتر گسترش می دهد. افزونه Ads Manager برای کسب درآمد بیشتر ، بنرهای تبلیغاتی را در مکان های مختلف جعبه نظر شما برای کسب و کار شما ایجاد می کند. بعلاوه ، افزودن شکلکها به مفسران شما اجازه می دهد تا افکار خود را با شکلکها بیان کنند (حتی می توانید شکلکهای سفارشی خود را به نوار ابزار اضافه کنید).

افزونه ها

 

7.3.0 wpDiscuz ده ها افزودنی اضافی پولی دارد. می توانید این افزونه را بدون هیچ محدودیتی تمدید کنید ..
تمام افزونه های wpDiscuz توسط توسعه دهندگان wpDiscuz در تیم gVectors در حال تولید است. این افزودنی ها به ما کمک می کنند تا سطح بالای افزونه wpDiscuz رایگان را حفظ کنیم. تمام ویژگی های اساسی و حتی ده ها ویژگی فوق العاده جالب در حال حاضر به صورت رایگان در افزونه اصلی7.3.0 wpDiscuz در دسترس هستند. هیچ محدودیتی ، نسخه ای حرفه ای و پولی از wpDiscuz وجود ندارد. ما دهها ویژگی جالب دیگر نیز در لیست کارهای خود داریم که در نسخه های بعدی به صورت رایگان اضافه خواهد شد.

افزونه ها wpDiscuz

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − پنج =

Post comment